loader

Wykładowcy

AW

www.metodasilvypolska.pl
biuro@metodasilvypolska.pl.

Pochodzi z Warszawy gdzie ukończył Akademie Wychowania Fizycznego ze stopniem magistra. Po studiach pracował w szkole średniej jako nauczyciel w.f. W roku 1970 wyjechał najpierw do Szwecji, a następnie do Danii, gdzie w Kopenhadze otrzymał pozycje trenera kadry olimpijskiej w szermierce. Z szermierzami Danii uczestniczył w Olimpiadzie w Monachium (1972) i w Montrealu (1976). W Montrealu otrzymał propozycje kontraktu trenerskiego w stolicy Kanady – Ottawie, gdzie przeniósł się wraz z rodzina w roku 1977. W Ottawie przez 12 lat pracował jako trener szermierki w klubie oraz jako trener kadry olimpijskiej Kanady w szermierce i w pięcioboju nowoczesnym. W roku 1980 rozpoczął studia na wydziale psychologii Uniwersytetu Ottawskiego i uzyskał tam drugi stopień magisterski z psychologii sportu, robiąc badania z dziedziny zastosowania hipnozy i medytacji transcendentalnej do regulacji stanów nerwowości przedstartowej u szermierzy. W roku 1988 zainteresował sie Metoda Silvy i ukończył kurs podstawowy tej metody u jednego z najlepszych instruktorów w Północnej Ameryce – Jonathana Kramera. W roku 1990 pojechał do Laredo do Teksasu, gdzie znajduje sie biuro główne Silvy i ukończył kurs instruktorski u twórcy metody – José Silvy otrzymując dyplom instruktora z prawem nauczania w Kanadzie i w Polsce. W latach 1990 – 92 przetłumaczył na jezyk polski dwie ksiazki José Silvy: THE SILVA MIND CONTROL METHOD (która ukazala sie w Polsce pod tytulem SAMOKONTROLA UMYSLU METODA SILVY), oraz YOU THE HEALER (polski tytul SAMOUZDRAWIANIE METODA SILVY) jak również tekst kursu podstawowego i podręcznik dla uczestników tego kursu. Andrzej Wójcikiewicz jest dyrektorem generalnym Metody Silvy w Polsce i pierwszym, który zaprezentowal ja tutaj w oryginalnej formie. Pierwszy w Polsce oficjalny kurs podstawowy Samokontroli Umyslu Metoda Silvy odbyl sie w Warszawie w styczniu 1992 roku. W tej chwili jest juz w Polsce ponad 50 tys. absolwentów kursów Silvy. Andrzej prowadzi te kursy równiez w wielu innych krajach. W Kanadzie prowadzi m.in. (w jezyku angielskim) kursy specjalistyczne tej metody, przystosowane do potrzeb samokontroli umyslu w róznych dyscyplinach sportu takich jak szermierka, boks, plywanie, lekkoatletyka, pilka nozna, itp. Poza tym prowadzone sa kursy Silvy dla Polonii (w jezyku polskim). Obecnie sa one organizowane w USA (Nowy Jork, Chicago, New Jersey, Filadelfia), Kanadzie (Toronto) i w Niemczech (Berlin). Ma równiez uprawnienia do prowadzenia kursu Drugiego Stopnia (Graduate Seminar). Andrzej wlada plynnie szescioma językami, jest współwydawcą dwumiesięcznika popularno-naukowego (TAJMNICE UMYSLU – Pismo Rozwoju Intelektualnego) oraz autorem licznych publikacji naukowych i artykułów z dziedziny psychologii sportu.

Agnieszka Pilarczyk

www.agnieszkapilarczyk.pl
kontakt@agnieszkapilarczyk.pl

Jej misją jest pomaganie ludziom w odkryciu możliwości i potencjału umysłu. Pokazanie jak intuicja i umiejętność słuchania siebie mogą pomóc w podejmowaniu najlepszych dla każdego z nas decyzji.
Rozwojem osobistym interesuje się od ponad 20 lat.
W 2002 r. otrzymała dyplom ukończenia Pierwszego Stopnia Uzdrawiania Metodą Reiki Usui. W kolejnym roku ukończyła Drugi Stopień Uzdrawiania Metodą Reiki Usui  a następnie  Drugi Stopień Specjalistyczny Metody Mikao Usui  oraz Seichim Liquid Light Energy.
Dzięki kursom i warsztatom prowadzonym przez fundację Art of Living zaczęła praktykować techniki oddechowe, jogę i medytację. Brała też udział w kursach ciszy.
Była studentką Uniwersytetu Kwantowego (2018/2019), w którym miała okazję poznać różne techniki pracy z energią, przekonaniami, koherencję serca, Theta Healing, czy dwupunkt.
W 2019 r. ukończyła seminarium prowadzone przez Gabriell Orr na temat Kronik Akaszy – wejście do Kronik Akaszy zgodnie z naukami Akashic Pathway – One True Love oraz seminarium zaawansowane.
W ostatnim czasie brała udział w warsztatach Transerfingu Rzeczywistości Vadima Zelanda.
Z metodą Silvy spotkała się wiele lat temu, nie zdając sobie sprawy z tego, że stosuje właśnie te techniki. Skuteczność ich działania i fakt, że są źródłem wielu innych metod rozwoju sprawiły, że zdecydowała się zostać trenerem tej metody.
Skończyła filologię rosyjską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i podyplomowo: zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Jest absolwentką szkoły muzycznej 1st. w klasie fortepianu i fletu poprzecznego.
Przez 25 lat prowadziła agencję modelek, promując z powodzeniem swoje modelki w największych stolicach świata mody: Paryżu, Mediolanie, Londynie, Nowym Jorku, Tokio czy Pekinie.
Od wielu lat współpracuje z producentem konkursu Miss Polski.
Prywatnie jest mamą i szczęśliwą posiadaczką maltanki – Moli.
silvastrona

biurolifesecret@gmail.com

Pochodzi z Dzierżoniowa.
Z wykształcenia – dyplomowany technik dentystyczny i higienistka stomatologiczna.
Pasja i zamiłowanie do własnego rozwoju osobistego sprawiły, że ukończyła Life Coaching College we Wrocławiu. Pracuje jako Trenerka Rozwoju Osobistego, spełniając się na tym polu zawodowym.
Swoją wiedzę i doświadczenie z sukcesem wykorzystuje w kreowaniu i rozwijaniu własnego biznesu oraz potencjału tkwiącego w każdym z nas..
Jasno postawione cele i determinacja wniosły w jej życie wiele pozytywnych zmian, zarówno na gruncie osobistym jak i zawodowym.
W styczniu 2023 r. otrzymała certyfikat licencjonowanego wykładowcy Metody Silvy w Polsce.
Sama wypróbowała Metodę Silvy na sobie programując swoje cele i jej życie zaczęło układać się na nowo .
Prawdy uniwersalne mówiące o genialności umysłu i możliwości efektywniejszego wykorzystania jego potencjału -to coś o czym każdy powinien się dowiedzieć dlatego Monika z wielką pasją i przyjemnością przeprowadzi Cię ku nowej przygodzie i nauczy Technik Samokontroli Umysłu Metodą Silvy. Pomoże odkryć „nowy – lepszy świat ” i odnaleźć równowagę w życiu, dzięki czemu-będziesz jeszcze bardziej cieszyć się i korzystać ze wszystkich aspektów Twojej prawdziwej osobowości.
ZK

www.metodasilvy.pl
zkrolicki@metodasilvy.pl

Jest pracownikiem naukowym Politechniki Wrocławskiej zajmującym się techniką niskich temperatur oraz niekonwencjonalnymi źródłami energii. W dziedzinach tych ma ponad 250 publikacji krajowych i zagranicznych. Szerszemu ogółowi znany jest jako publicysta, autor i popularyzator  medycyny holistycznej i różnych form terapii naturalnej, a przede wszystkim propagator metod i technik rozwijających potęgę myśli, woli i sugestii doskonalących umysł człowieka – metod umożliwiających normalnym ludziom lepszą motywację ;dostęp do intuicyjnych,  informacji i skuteczne działanie.
W wieku 24 lat ukończył Politechnikę Wrocławską. W trzy lata później zrobił doktorat, w wieku 37 lat habilitację. Ma też gruntowne wykształcenie „niekonwencjonalne” – dyplom mistrzowski w rzemiośle radiestezji, ukończone krajowe i zagraniczne kursy i seminaria z zakresu bioterapii, ESP oraz medycyny chińskiej, a także sugestopedii i programowania neurolingwistycznego. Jest autorem dziesięciu książek i stu kilkudziesięciu publikacji z tych dziedzin. Z metodą Jose Silvy zetknął się po raz pierwszy w 1981 roku podczas kursu Doskonalenia Umysłu – niezwykle popularnym, wzorowanym na metodzie Silvy i przez wiele lat jedynym dostępnym w kraju kursie medytacji dynamicznej. Zachęcony osiąganymi niezwykłymi efektami rozpoczął gruntowne studia nad metodą Silvy, badaniami świadomości człowieka, medytacją dynamiczną, wizualizacją. W 1986 roku, będąc w Niemczech trafił zupełnie „przypadkowo” na ultraseminarium prowadzone przez Jose Silvę. Od 1987 roku rozpoczyna samodzielne prowadzenie kursów Doskonalenia Umysłu. Wyciągając wnioski z dyskusji i uwag uczestników tych kursów oraz wzorując się na książce Shakti Gwain Creative visualization opracował autorski program kursu Twórczej Wizualizacji, który od 1990 roku z dużym powodzeniem prowadził w wielu ośrodkach na terenie całego kraju. Z ogromnym sukcesem prowadzi też kursy specjalistyczne wzorowane na TW w dziedzinie medycyny, biznesu, prosperity, twórczości artystycznej. Pod koniec 1992 roku po ukończeniu kursu instruktorskiego i przejściu pełnej procedury weryfikacyjnej uzyskał, jako drugi wykładowca, prawo nauczania Metody Silvy w Polsce. Od sierpnia 1995 roku po ukończeniu międzynarodowego kursu instruktorskiego w Laredo w Teksasie ma prawo wykładania tej metody na całym świecie. Od 2000 roku prowadzi kursy wyższego stopnia:   Kurs II stopnia i Ultra seminarium  Metody Silvy
Jest autorem kilkudziesięciu publikacji dotyczących tej metody, w tym popularnej broszury Medytacja dynamiczna J. Silvy jako metoda odzyskania i zachowania zdrowia.
Prowadzi wykłady i ćwiczenia z Metody Silvy, jako typowego  kursu  akademickiego  w Studium Edukacji Ekologicznej  i Life Coaching  College we Wrocławiu.
Bożena Lewicka zdjęcie (1)

www.akademiaavida.pl
b.lewicka@avida.pl

Bożena Lewicka

Jestem certyfikowanym wykładowcą Samokontroli Umysłu Metodą Silvy dla dorosłych, dla dzieci i młodzieży od ponad 25-lat. Jestem psychologiem, pedagogiem, trenerem i praktykiem oddechu transmodalnego Brathflow, coachem, life mentorem oraz hipnoterapeutą.
W 1995 r. założyłam własną firmę – Akademię Rozwoju AVIDA i zaczęłam prowadzić szkolenia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.
Uwielbiam kreować i tworzyć, dlatego zaczęłam malować intuicyjnie poprzez Vedic art., dzięki czemu nabrałam odwagi, aby wprowadzać w swoje życie osobiste i zawodowe nowe technologie i nowoczesne metody pracy. Dzięki temu od 2018 r. prowadzę różne szkolenia online w postaci live, webinarów i mastermind przez Zoom.
​Uwielbiam podróże, taniec i długie spacery po lesie.
Jestem mamą dwojga dorosłych dzieci: Marcina i Julii. Mój znak zodiaku to ryby, numerologicznie 33.
​Stworzyłam i nagrałam autorskie kursy on-line i programy motywacyjno-medytacyjne audio na temat pozytywnego myślenia i świadomego życia, adresowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Ula Szałkowska

Ula Szałkowska

Metoda Silvy to moja pasja i kierunkowskaz życiowy od kilku lat. Jestem wdzięcznym przykładem jej bezbłędnego działania. Zmieniła moje ścieżki zawodowe, relacje z samą sobą i bliskimi, pozwoliła zaufać swojej intuicji, kreatywności i wyobraźni. Dlatego postanowiłam uczyć metody Silvy innych. Więcej opowiadam na warsztatach, które prowadzę na wybrzeżu – w Szczecinie i innych miastach, oraz w Toruniu i Elblągu.
Monika-Sidor

monika.sidor@gmail.com

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, autorka nagrań i książek (w tym podręcznika do kursów dziecięcych). Jako pedagog Metodę Silvy wykorzystywała do pracy z dziećmi w różnym wieku – także z dziećmi z lekkim upośledzeniem umysłowym.
Marian_Jeżewski-metoda_silvy_

studioumyslu.pl
poczta@studioumyslu.pl

Od ponad 20 lat jest trenerem z zakresu rozwoju osobowego i budowania relacji międzyludzkich. Metoda Silvy, to jego „miłość od pierwszego wejrzenia”. Wykładowcą został we wrześniu 2008 roku. Prowadzi zarówno kursy stacjonarne, jak i (na żywo) online.
image_6487327

bedkowski.wordpress@gmail.com

Maciej Będkowski

Instruktor Samokontroli Umysłu Metodą Silvy
Sportowy Trener Mentalny
Mistrz Bioenergoterapii
Maciej Będkowski przygodę z samorozwojem zaczął w 2005 roku. Jest praktykiem, który ma w sobie siłę spokoju, pozytywne nastawienie do świata i ludzi oraz pasję do dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem.
Przez wiele lat zgłębiał wiedzę z zakresu Metody Silvy, potęgi ludzkiego umysłu i możliwości jego wykorzystania dla poprawy własnego życia. Jest także pasjonatem medycyny niekonwencjonalnej: medycyny wibracyjnej, bioenergoterapii, muzykoterapii komórkowej, radiestezji terapeutycznej, naturalnych metod uzdrawiania.
W 2016 roku, egzaminowany w Londynie przez córkę założyciela Metody Silvy – Laurę Silvę, zdobył uprawnienia instruktorskie do wykładania kursu Silva Life i Silva Intuition.
W 2015 roku przed Komisją Egzaminacyjną Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, z oceną bardzo dobrą, zdał egzamin mistrzowski i uzyskał tytuł Mistrza w zawodzie bioenergoterapeuta. Tego samego roku, dzień później, został również Mistrzem Nauczycielem japońskiej metody uzdrawiania Reiki.
Maciej odbył wiele międzynarodowych szkoleń z zakresu samorozwoju oraz treningu mentalnego. Przez 13 lat mieszkał w Londynie, gdzie założył platformę edukacyjną Life-Mentor, wraz z którą zorganizował ok. 250 kursów, szkoleń i warsztatów edukacyjnych na terenie Wielkiej Brytanii oraz Polski. Celem platformy jest szerzenie świadomej edukacji, niosącej za sobą wartości, które mają pozytywny wpływ na całe życie.
W pracy z ludźmi ważne jest dla niego, aby skutecznie nauczyć ich, jak w łatwy sposób mogą zastosować poznane techniki i dzięki nim, własnymi siłami, radzić sobie z problemami, przeszkodami życia codziennego czy nawykami. Ponadto wskazuje jak skutecznie przepracować zaistniałe w przeszłości traumy.
Maciej z chęcią dzieli się zdobytym doświadczeniem i wiedzą, uczy jak podnieść samoświadomość, budować koncentrację i przeprogramować własny umysł tak, aby skutecznie wykorzystać jego potęgę do osiągania zamierzonych celów – życiowych, biznesowych, zdrowotnych i sportowych. Na co dzień prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe, współpracuje również aktywnie z ludźmi ze świata sportu i biznesu.
W świecie sportu jego podopieczni osiągnęli:
• Zdobycie Mistrzostwa Świata w boksie zawodowym w kategoria półśredniej – Pas IBO International Kanada 2022
• Jeden srebrny i dwa złote medale na Mistrzostwach Polski Seniorów kobiet w boksie, Grudziądz 2019
• Pobicie rekordu Świata na torze kolarskim podczas Mistrzostw Europy UCI we Włoszech 2016
• Pobicie rekordu życiowego i zdobycie Wicemistrzostwa Świata – kolarstwo torowe, Londyn 2016
• Zdobycie kwalifikacji olimpijskiej 2016
• Jeden z najszybszych nokautów w dziejach zawodowego boksu
Brał udział w przygotowaniach do:
• Mistrzostw Niemiec – rajdy motocyklowe 2021 (PL)
• Zawodowej walki bokserskiej na O2 Arena, Londyn 2019
• Mistrzostw Świata – kolarstwo torowe, Warszawa 2019
• Mistrzostw Świata – BMX, Hiszpania 2018
• Młodzieżowych Mistrzostw Europy – Judo 2017
• Igrzysk Olimpijskich, Rio 2016
• Tour De Pologne kobiet, 2016
• Pucharu Świata w Cali, Cambridge, Hongkongu 2016 – kolarstwo torowe
• Debiutu w boksie zawodowym, Legia Warszawa 2016
• Mistrzostw Europy UCI – kolarstwo torowe, Włochy 2016
Największym prywatnym, sportowym marzeniem Macieja jest uczestniczenie w zdobyciu tytułu Mistrza Świata w piłce nożnej przez Reprezentację Polską, jako jej trener mentalny oraz pomaganie w przygotowaniu do Olimpiad.

Kto, Co i Gdzie?

SIS-SLS
M. Liszka

Świdnica, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Zgorzelec, Gorzów Wlkp., Zakopane

aZK

Wrocław

Agnieszka-Pilarczyk-300x300

Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, Kielce, Radom, Częstochowa

aAw

Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Chicago, Toronto, Nowy Jork (dla Polonii)

aMS

Opole, Sochaczew

Maciej Będkowski

Bydgoszcz

aBL

Izabelin, Poznań, Łódź, kursy ON LINE

aMJ

Zielona Góra, Katowice, kursy ON LINE

KDD
aBL

Poznań, Warszawa/Izabelin, Wrocław, Poronin k. Zakopanego, Kraków, Sosnowiec, Izabelin k. Warszawy, Serpelice nad Bugiem, Zabrze, Izabelin k/Warszawy, Tychy, Konin, Murzasichle k/Zakopanego, Katowice, Mikołów

baner_wyższego
aMS

Łódź, Bydgoszcz, Sochaczew, Zielona Góra, Kielce, Gdańsk, Lublin, Szczecin, Opole.

M. Liszka

Wrocław, Gorzów Wlkp., Jelenia Góra, Dzierżoniów, Legnica, Zakopane, Rzeszów, Częstochowa

aAw

Warszawa, Wrocław, Łódź,  Szczecin, Gdańsk, Lublin, Bydgoszcz, Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, New York, Chicago

aZK

Wrocław