loader

Kursy

Nowe kursy od 2015 roku

baner

SILVA LIFE SYSTEM

silvaproductschart

SILVA INTUITION SYSTEM

sis

KURSY METODY SILVY W ROKU 2017

 

Osoby, które planują ukończenie kursu rozwoju osobistego Metodą Silvy proszone są o wzięcie pod uwagę następujących sugestii.

 

W Polsce 3-dniowy kurs podstawowy Silvy został podzielony na dwa osobne seminaria: SILVA LIFE SYSTEM oraz SILVA INTUITION SYSTEM. Przy planowaniu udziału w tych seminariach należy wziąć pod uwagę, że stanowią one całość – znacznie rozszerzoną w porównaniu do „starego” kursu podstawowego. Dlatego nowym uczestnikom sugerujemy zaczynać edukację od kursu SILVA LIFE i kontynuować z SILVA INTUITION. Pozwala to na najpełniejsze zrozumienie, przeżycie i przyswojenie przerabianego materiału.

Nie znaczy to, że ze względów czasowych lub jakichkolwiek innych nie można zacząć od kursu SILVA INTUITION i kontynuować z SILVA LIFE. Ponieważ są to dwa osobne szkolenia, uczestnicy mają wybór, od którego szkolenia chcą zacząć. Niemniej jednak osoby zaczynające od SILVA INTUITION są nieco gorzej przygotowane do pełnego i głębokiego doświadczenia możliwości, jakie daje to seminarium chyba, że miały już pewne doświadczenia z medytacją, czy jakąkolwiek inną formą relaksacji kontrolowanej.

Dlatego absolwenci kursu podstawowego Metodą Silvy (kursy podstawowe były wykładane w Polsce w latach 1992-2015), mogą dowolnie wybierać kolejność kończenia nowych kursów.

Pierwszy, połączony kurs Silva Life i Silva Intuition w 2017 roku odbędzie się w Warszawie i będzie prowadzony w czasie dwóch następujących po sobie weekendów: 4-5 marca 2017 (Silva Life) oraz 11-12 marca 2017 (Silva Intuition). Dla osób, które wykupią uczestnictwo w obydwu seminariach – koszt uczestnictwa (przy przedpłacie na konto) wyniesie 800 zł, co stanowi około 20% zniżki w porównaniu do łącznej ceny tych kursów (980 zł) zaliczanych osobno.

Obydwa seminaria są narzędziami, które zmieniają życie każdego, kto zdecyduje się ich używać. Przekonało się o tym już ponad 60 tysięcy ludzi w Polsce i wiele milionów na świecie.

baner1

KURSY DLA DZIECI

Dzieci

Kursy wyższego stopnia

Wyższy-Stopień

SEMINARIA SPECJALNE

Seminaria